اینفوگرافی: آمار رشد فریلنسینگ در سال‌های آینده و مشکلات اصلی فریلنسرها

  اینفوگرافی: آمار رشد فریلنسینگ در سال‌های آینده و مشکلات اصلی آنها

برای مشاهده‌ی اینفوگرافی در اندازه‌ی بزرگ, روی آن کلیک کنید.

فریلنسینگ, آینده‌ی کاری دنیا

همانطور که در اینفوگرافی می‌بینید, فریلنسینگ یا همان آزادکاری به زودی تبدیل به جریان اصلی بازار کار خواهد شد. طبق  پیش‌بینی‌های مبتنی بر آمار, تا کمتر از سه سال دیگر تعداد فریلنسرها در آمریکا از کارکنان عادی بیشتر می‌شود.

منظور از کارکنان عادی, هرکسی است که به صورت سنّتی, به طور تمام وقت و در جایی مشخص برای یک کارفرما کار می‌کند. یعنی تمام کارمندان و کارگران رسمی و قرار دادی.

شاید برایتان این سؤال پیش آمده باشد که دلیل این رشد پر شتاب چیست؟ یا شاید هنوز نمی‌دانید که به چه کسی فریلنسر می‌گویند. ما قبلاً در این مقاله تعریف فریلنسر, چند آمار کلی و جالب در موردشان و چند دلیل اصلی افزایش تعدادشان را آورده ایم.

برخی هم دلیل افزایش حیرت انگیز تعداد فریلنسرها را درآمد بسیار زیاد آزادکاری می‌دانند. ما قبلاً در این اینفوگرافی چند آمار بسیار جالب را برایتان آماده کرده ایم. در روزهای آینده می‌توانید مطالب بیشتری را در این مورد در بلاگ ما بخوانید.

با زیادتر شدن تعداد فریلنسرها وبزرگتر شدن بازار دورکاری و آزادکاری, مشکلات آنها هم بیشتر جلب توجه می‌کند. برای مثال ما دوتا از مشکلات رایج فریلنسرها را در اینفوگرافی بالا آورده ایم. مشکل در بازاریابی و نبود جریان نقدینگی مستمر. مشکلاتی که بخش بزرگی از فریلنسرها را دائماً درگیر خود می‌کنند و کمتر فریلنسری پیدا می‌شود که تا به حال آنها را تجربه نکرده باشد.

شما می‌توانید در بخش مقالات وبلاگ, اطلاعات بیشتری  در مورد مشکلات فریلنسرها و راه حل آن مشکلات پیدا کنید.

احترام به حقوق پدید آورندگان

ما, نه تنها به عنوان یک استارتاپ, بلکه به عنوان انسان‌هایی مسئول وظیفه‌ی خودمان می‌دانیم که حقوق پدید آورندگان را رعایت کنیم. برای همین در تمامی مطالب, اگر از آمار یا نوشته‌های کس دیگری استفاده کرده ایم, همانجا لینک نوشته‌ی اصلی را قرار داده ایم.

برای تولید بخش‌هایی از این اینفوگرافی, ما از فایل‌های رایگان سایت freepik استفاده کرده ایم.

همچنین در تولید این اینفوگرافی از فونت رایگان Komika استفاده شده است.

 پیش ثبت نام در جامپلوی

برچسب ها: 
موضوعات:  اینفوگرافی    

نوشته های مرتبط

نظرات

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)