اینفوگرافی:درآمد فریلنسرهای آمریکایی درسال 2016

اینفوگرافی درآمد فریلنسرها در آمریکا ر سال 2016 و مقایسه ی آن با بودجه ی عمومی ایران در سال 1396 اینفوگرافی درآمد فریلنسرها در آمریکا در سال 2016 و مقایسه ی آن با بودجه ی عمومی ایران در سال 1396

در این اینفوگرافی اطلاعات جالبی در مورد درآمد فریلنسرهای ساکن ایالات متحده ی آمریکا در سال 2016 و مقایسه ی آن با بودجه ی عمومی کشور ایران در سال 1396 خورشیدی آورده ایم.

برای دیدن اینفوگرافی در اندازه ی بزرگ کافیه که روی آن کلیک کنی.

فریلنسینگ در حال تغییر بازار کار دنیا است. ما قبلا در این مقاله درمورد دلایل تغییر بازارکار سنتی توسط فریلنسینگ و دورکاری توضیح داده ایم. با خواندن آن مقاله کلی اطلاعات جالب و عجیب در مورد فریلنسینگ دریافت می کنی.

بهت پیشنهاد می کنم که آن مقاله را به هیچ وجه از دست ندی.

اینفوگرافی ها چند روز بعد از شبکه های اجتماعی در بلاگ قرار می گیرند. اگر دوست داری زودتر از دیگران آنها را ببینی کافی است که در شبکه های اجتماعی هم ما را دنبال کنی. لینک حساب های ما هم در منوی سمت راست( که البته در تبلت ها و تلفن های همراه نمایش داده نمی شود) هست هم در آخر همین پست(برای افرادی که با موبایل و تبلت به دیدن سایت آمده اند). در آخر صفحه هم لینک ها را قرار دادیم تا دسترسی به آنها برایت خیلی آسان باشد. اگر هم دوست داشتی می توانی با لینک های آخر همین صفحه این اینفوگرافی را در شبکه های مختلف به اشتراک بذاری. آن هم فقط با یک کلیک.

پیش ثبت نام در جامپلوی

برچسب ها: 
موضوعات:  اینفوگرافی    

نوشته های مرتبط

نظرات

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)