جاوااسکریپت, پراستفاده‌ترین زبان برنامه نویسی در دنیا - اینفوگرافیک

جاوااسکریپت, پراستفاده‌ترین زبان برنامه نویسی در دنیا

طبق گزارش سالیانه stackoverflow, جاوااسکریپت برای پنجمین سال متوالی, پراستفاده‌ترین زبان جهان است. جاوااسکریپت در سمت کاربر بی‌رقیب است و دارد کم‌کم سمت سروررا هم به تسخیر خود در می‌آورد.

کمتر صفحه‌ی وبی‌را می‌توان پیدا کرد که از جاوااسکریپت در آن استفاده نشده باشد.  جالب‌تر این است که بیشتر از 72 درصد صفحات وب از جی کوئری, کتابخانه‌ی محبوب جاوااسکریپت استفاده می‌کنند. همچنین 4 تکنولوژی از 9 تکنولوژی پراستفاده‌ی سال با جاوااسکریپت نوشته شده‌اند.

«برای دانلود اینفوگرافیک در اندازه‌ی بزرگ می‌توانید برروی تصویر ابتدای نوشته یا همین متن کلیک کنید.»

جاوااسکریپت توانسته است با node.js جای پای خودرا در سمت سرور هم محکم کند. همچنین با ابزارهایی مانند الکترون دارد خودش‌را در دنیای اپلیکیشن‌های دسکتاپ هم جا می‌کند.

هرروز موقعیت‌های شغلی برای توسعه دهندگان به زبان جاوااسکریپت و توسعه دهندگان MEAN Stack بیشتر می‌شود. جاوااسکریپت یکی از 5 چیزی است که درآمد برنامه‌نویسان‌را در قرن آینده تضمین می‌کند. پس تا دیر نشده با یادگیری آن و تکنولوژی‌های مطرحش بپردازید.

5 چیز که یادگرفتنشان درآمد برنامه‌نویس‌هارا تا قرن آینده تضمین می‌کند  
5 چیز که یادگرفتنشان درآمد برنامه‌نویس‌هارا تا قرن آینده تضمین می‌کند اگر دوست داری که بفهمی داشتن چه مهارت هایی درآمدتت را در قرن آینده تضمین می کند این پست برای تو نوشته شده است. در این مقاله 5 چیزی که درآمد برنامه نویس هارا در قرن آینده تضمین می کنند معرفی شده اند, بازار فعلی آنها بررسی شده و نحوه ی کسب درآمد از آنها هم گفته شده. اگر می خواهی به عنوان یک فریلنسر از درآمدت مطمئن باشی, همین الان این مقاله را بخوانخواندن ←;

اینفوگرافیک‌ها چند روز بعد از شبکه های اجتماعی در بلاگ قرار می گیرند. اگر دوست داری زودتر از دیگران آنها را ببینی کافی است که در شبکه های اجتماعی هم ما را دنبال کنی.

لینک حساب های ما هم در منوی سمت راست( که البته در تبلت ها و تلفن های همراه نمایش داده نمی شود) هست هم در آخر همین پست(برای افرادی که با موبایل و تبلت به دیدن سایت آمده اند).

در آخر صفحه هم لینک ها را قرار دادیم تا دسترسی به آنها برایت خیلی آسان باشد. اگر هم دوست داشتی می توانی با لینک های آخر همین صفحه این اینفوگرافیک‌را در شبکه های مختلف به اشتراک بذاری. آن هم فقط با یک کلیک.

با مشکلات برونسپاری و فریلنسینگ برای همیشه خداحافظی کن

اگر فریلنسری با پیش ثبت نام 7 تا 20 درصد درآمد بیشتر, و اگر کارفرمایی 5 تا 10 درصد تخفیف بیشتر بگیر.
برچسب ها: 
موضوعات:  اینفوگرافیک    

نوشته های مرتبط

نظرات

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)