وردپرس, پردرآمدترین و پرطرفدارترین سیستم مدیریت محتوا در ایران – اینفوگرافی

وردپرس, پردرآمدترین و پرطرفدارترین سیستم مدیریت محتوا در ایران – اینفوگرافی

 وردپرس بیش از 27 درصد اینترنت‌را قدرت داده است. آماری که به نظر نمی‌رسد هیچ سیستم مدیریت محتوا(CMS) دیگری بتواند به آن دست یابد.

علاوه براین 39 درصد از تمام فروشگاه‌های آنلاین جهان از ووکامرس(woo commerce), پر استفاده‌ترین افزونه‌ی فروشگاه ساز وردپرس, استفاده می‌کنند.

برای دانلود اینفوگرافی در اندازه‌ی بزرگ می‌توانید برروی تصویر ابتدای نوشته یا همین متن کلیک کنید.

آمار فروش پوسته‌ها و افزونه‌های ورودپرس در ایران خیره کننده است و نسبت فروش محصولات وردپرس به دیگر CMS  ها در ایران, نسب به بقیه‌ی جهان, کم نظیر است.

تا کنون بیش از 13600 پوسته و 16800 افزونه‌ی وردپرس تنها در دو سایت ایرانی به فروش رفته اند. در حالی که تنها 315 پوسته و 39 افزونه‌ی جوملا(Joomla) فروخته شده‌اند.

وردرپرس یکی از 5چیزی است که درآمدشما را تا قرن بعد تضمین می‌کنند. با خواندن آن مقاله می‌توانید اطلاعات بیشتری‌را در مورد نحوه‌ی درآمد از وردپرس کسب کنید.

اینفوگرافی ها چند روز بعد از شبکه های اجتماعی در بلاگ قرار می گیرند. اگر دوست داری زودتر از دیگران آنها را ببینی کافی است که در شبکه های اجتماعی هم ما را دنبال کنی.

لینک حساب های ما هم در منوی سمت راست( که البته در تبلت ها و تلفن های همراه نمایش داده نمی شود) هست هم در آخر همین پست(برای افرادی که با موبایل و تبلت به دیدن سایت آمده اند).

در آخر صفحه هم لینک ها را قرار دادیم تا دسترسی به آنها برایت خیلی آسان باشد. اگر هم دوست داشتی می توانی با لینک های آخر همین صفحه این اینفوگرافی را در شبکه های مختلف به اشتراک بذاری. آن هم فقط با یک کلیک.

پیش ثبت نام در جامپلوی

برچسب ها: 
موضوعات:  اینفوگرافی    

نوشته های مرتبط

نظرات

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)