اندروید, آمار رشد و فرصت‌های شغلی - اینفوگرافیک

اندروید, آمار رشد و فرصت‌های شغلی - اینفوگرافی

اندروید همه جا نفوذ کرده‌است و هرروز هم در زمینه‌ی تازه‌ای شروع به فعالیت می‌کند. امروزه تنها در دنیای تلفن‌های همراه, اندروید بیش از 2.32 میلیارد کاربر دارد. آماری که هرروز به آن افزوده می‌شود و طبق پیش‌بینی‌ها تا سال 2020, یعنی کمتر از 3 سال دیگر, به 2.87 میلیارد می‌رسد.

«برای دانلود اینفوگرافیک در اندازه‌ی بزرگ می‌توانید برروی تصویر ابتدای نوشته یا همین متن کلیک کنید.»

حوزه‌ی نفوذ اندروید اما تنها به گوشی‌های هوشمند محدود نمی‌شود. اندروید در بازار گجت‌های پوشیدنی مثل: ساعت‌ها و عینک‌های هوشمند هم پیشتاز است. به علاوه دنیای لوازم خانگی هوشمند مثل: تلویزیون‌ها, آیینه‌ها, دوربین‌ها و کنسول‌های بازی‌را هم دارد در اختیار خود می‌گیرد. به این لیست می‌توانید موارد دیگری مثل خودروهای هوشمند و خانه‌های هوشمندرا هم اضافه کنید.

اندروید تا پایان سال 2017 میلادی 90 درصد بازار گوشی‌های هوشمندرا تحت سلطه‌ی خود در خواهد آورد و در این بازار به سیستم‌عامل بی‌رقیب تبدیل می‌شود.

هرروز که می‌گذرد, با توسعه‌ی استفاده از این سیستم‌عامل در دستگاه‌های مختلف, نیاز بازار کار به برنامه‌نویسان اندروید و توسعه دهنگان برنامه‌های کاربردی برای آن بیشتر می‌شود.

اگر برنامه‌نویس یا توسعه‌دهنده‌ی فریلنسر هستید به هیچ‌وجه فرصت‌را از دست ندهید و همین امروز برنامه‌نویسی برای اندرویدرا فرا بگیرید.

5 چیز که یادگرفتنشان درآمد برنامه‌نویس‌هارا تا قرن آینده تضمین می‌کند  
5 چیز که یادگرفتنشان درآمد برنامه‌نویس‌هارا تا قرن آینده تضمین می‌کند اگر دوست داری که بفهمی داشتن چه مهارت هایی درآمدتت را در قرن آینده تضمین می کند این پست برای تو نوشته شده است. در این مقاله 5 چیزی که درآمد برنامه نویس هارا در قرن آینده تضمین می کنند معرفی شده اند, بازار فعلی آنها بررسی شده و نحوه ی کسب درآمد از آنها هم گفته شده. اگر می خواهی به عنوان یک فریلنسر از درآمدت مطمئن باشی, همین الان این مقاله را بخوانخواندن ←;

اینفوگرافیک‌ها چند روز بعد از شبکه های اجتماعی در بلاگ قرار می گیرند. اگر دوست داری زودتر از دیگران آنها را ببینی کافی است که در شبکه های اجتماعی هم ما را دنبال کنی.

لینک حساب های ما هم در منوی سمت راست( که البته در تبلت ها و تلفن های همراه نمایش داده نمی شود) هست هم در آخر همین پست(برای افرادی که با موبایل و تبلت به دیدن سایت آمده اند).

در آخر صفحه هم لینک ها را قرار دادیم تا دسترسی به آنها برایت خیلی آسان باشد. اگر هم دوست داشتی می توانی با لینک های آخر همین صفحه این اینفوگرافیک‌را در شبکه های مختلف به اشتراک بذاری. آن هم فقط با یک کلیک.

با مشکلات برونسپاری و فریلنسینگ برای همیشه خداحافظی کن

اگر فریلنسری با پیش ثبت نام 7 تا 20 درصد درآمد بیشتر, و اگر کارفرمایی 5 تا 10 درصد تخفیف بیشتر بگیر.
برچسب ها: 
موضوعات:  اینفوگرافیک    

نوشته های مرتبط

نظرات

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)