بازاریابی, بزرگترین مشکل فرلینسرهای ایرانی - اینفوگرافیک

اینفوگرافی: بازاریابی, بزرگترین مشکل فریلنسرهای ایرانی

بدون شک بازاریابی بزرگترین مشکل فریلنسرهای ایرانی است. این مشکل خود به سه بخش تقسیم می‌شود: عدم آگاهی و اطمینان کارفرماها, ناتوانی در ایجاد برند و نداشتن رزومه. ما به طور کامل در این مقاله به این مشکل و پنج مشکل ابتدایی فریلنسرهای ایرانی پرداخته‌ایم. همچنین در قسمت دوم همین مقاله به پنج مشکل بعدی پرداخته‌ایم.

برای اینکه بدانید این مشکل تا چه حد بزرگ است, در یکی از مطرح‌ترین سایت‌های برون سپاری فارسی بیش از 90 درصد فریلنسرها هرگز نتوانسته‌اند پروژه‌ای را از کارفرماها دریافت کنند.

این مشکل آنقدر همه گیر است که خیلی از افراد اعتقاد دارند عامل دست کشیدن بسیاری از افراد از فریلنسینگ ناتوانی در بازاریابی است.

برای دانلود اینفوگرافیک یا دیدن آن در اندازه‌ی بزرگ می‌توانید روی تصویر آن در ابتدای پست یا همین متن کلیک کنید.

اینفوگرافیک‌ها چند روز بعد از شبکه های اجتماعی در بلاگ قرار می گیرند. اگر دوست داری زودتر از دیگران آنها را ببینی کافی است که در شبکه های اجتماعی هم ما را دنبال کنی.

لینک حساب های ما هم در منوی سمت راست( که البته در تبلت ها و تلفن های همراه نمایش داده نمی شود) هست هم در آخر همین پست(برای افرادی که با موبایل و تبلت به دیدن سایت آمده اند).

در آخر صفحه هم لینک ها را قرار دادیم تا دسترسی به آنها برایت خیلی آسان باشد. اگر هم دوست داشتی می توانی با لینک های آخر همین صفحه این اینفوگرافی را در شبکه های مختلف به اشتراک بذاری. آن هم فقط با یک کلیک.

احترام به حقوق پدید آورندگان

ما, نه تنها به عنوان یک استارتاپ, بلکه به عنوان انسان‌هایی مسئول وظیفه‌ی خودمان می‌دانیم که حقوق پدید آورندگان را رعایت کنیم. برای همین در تمامی مطالب, اگر از آمار یا نوشته‌های کس دیگری استفاده کرده ایم, همانجا لینک نوشته‌ی اصلی را قرار داده ایم.

برای تولید بخش‌هایی از این اینفوگرافی, ما از فایل‌های رایگان سایت freepik استفاده کرده ایم. برای احترام به کپی رایت در پایان این نوشته لینک به این سایت‌را قرار دادیم. امیدواریم روزی برسد که همه‌ی افراد به کپی رایت احترام بگذارند.

با مشکلات برونسپاری و فریلنسینگ برای همیشه خداحافظی کن

اگر فریلنسری با پیش ثبت نام 7 تا 20 درصد درآمد بیشتر, و اگر کارفرمایی 5 تا 10 درصد تخفیف بیشتر بگیر.
برچسب ها: 
موضوعات:  اینفوگرافیک    

نوشته های مرتبط

نظرات

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)